Klinikinė psichologė K. Valkauskienė

Esu klinikinė psichologė Kristina Valkauskienė. Kai žmonės manęs klausia, kodėl pasirinkau būtent šią specialybę, sakau, kad tai vienintelis darbas, kuris man, renkantis studijas, atrodė įdomus. Aš neklydau. Psichologo darbe nėra rutinos: aš kiekvieną dieną bendrauju su skirtingais žmonėmis, kasdien turiu galimybę ne tik padėti jiems, bet tuo pačiu ir augti pati.

Bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro laipsnį įgijau Vilniaus universitete, profesinę praktiką pradėjau VUL Santaros klinikose, kur dirbau su sunkios depresijos ir nerimo kamuojamais pacientais. Po studijų kurį laiką konsultavau sunkiai sergančius ir mirštančius ligonius, jų artimuosius, dirbau su ŽIV infekuotais, priklausomais asmenimis. Turiu patirties konsultuojant tėvus vaikų auklėjimo klausimais, nuo 2017 m. vedu pozityviosios tėvystės mokymus. Jau kuris laikas taip pat dirbu su socialinę riziką patiriančiomis šeimomis, dažnai tenka konsultuoti stiprų nerimą jaučiančius, emocijų valdymo problemų, priklausomybių turinčiuosius. Šiuo metu profesines žinias gilinu podiplominėse Kognityvinės elgesio psichoterapijos studijose.

Diena iš dienos sutikdama vis naujus žmones pastebiu, kad kartais jie metų metus gyvena su sunkumais, kurie trukdo džiaugtis gyvenimu, o kartais juk reikia tiek nedaug, kad ir vėl būtų viskas gerai. Kreipiantis į psichologą, įsivardinus problemas galima aiškiau pamatyti, kas ir kaip. Tada belieka tik pasiryžti nebe vienam, o su žmogumi, kuriam rūpi padėti, įveikti tai, kas įveikiama. Išdrįskite kreiptis pagalbos!

 

Psichologė K. Valkauskienė konsultuoja Psichologinės sveikatos centro klientus Skype erdvėje pirmadieniais – ketvirtadieniais.

Registruotis pirminei konsultacijai pas psichol. K. Valkauskienę:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono Nr.

Jūsų žinutė

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …