Klinikinė psichologė Rita Žliobaitė – Barusevičė

Esu klinikinė psichologė Rita Žliobaitė-Barusevičė.RITA_IMG_7944f

Psichologės darbą pasirinkau nepaisydama to, kad tai nėra paprasta: aš jame lig šiolei matau labai daug prasmės. Žaviuosi, kai žmogus, sukaupęs vidines jėgas, išdrįsta atsigręžti į savo gyvenimą ir geriau save pažinti. Džiaugiuosi, jog savo žiniomis, profesine patirtimi bei tarpusavio santykiu grįsta terapija galiu padėti jam tai padaryti.

2016 metais Vilniaus universitete baigiau Psichologijos bakalauro studijas, kiek vėliau  – Vilniaus universitete įgijau klinikinės psichologijos magistro laipsnį. Studijuodama profesinę praktiką atlikau Krizių įveikimo centre, kiek vėliau – ir Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, Psichosomatinių susirgimų skyriuje, kur dirbu iki šiol. Tiek praktikos, tiek dabartinio darbo metu turiu galimybę dirbti su įvairiais žmonėmis, susiduriančiais su depresija, nerimo bei kitais sutrikimais, gyvenimo krizėmis bei atsidūrusiais kitose sudėtingose gyvenimo situacijose. Ligoninėje taip pat vedu relaksacijas, įvairius grupinius užsiėmimus. Tiek joje, tiek ir šioje klinikoje kartu su klientais bandome suprasti individualias problemas, bei ieškome būdų, kaip žmogui savyje atrasti vidinių resursų jas išspręsti.

Tikiu, jog mokymasis – tai visą gyvenimą trunkantis procesas, tad baigusi studijas nuolat tobulinu savo žinias įvairiose konferencijose bei mokymuose. Esu baigusi savižudybių intervencijos mokymus ASSIST bei bendradarbiavimu grįsto savižudybės rizikos vertinimo ir valdymo (CAMS) metodo mokymus.

Bene kiekvienas iš mūsų savo gyvenimo kelyje prieiname tam tikrą tašką, kai atsiduriame aklavietėje, jaučiame pasimetę, užstrigę, susiduriame su iš pažiūros neįveikiamomis problemomis. Tvirtai tikiu, jog terapijos pagalba kartu galime atrasti kelią į jų spendimą, į autentišką save, į ramybę, į geresnius tarpusavio santykius.  Aktualu padėti sau spręsti sunkumus, o gal tiesiog norisi geriau pažinti save? Susitikime!

 

Registruotis pirminei konsultacijai pas psichol. R. Žliobaitę – Barusevičę :

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono Nr.

Jūsų žinutė

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …