Naujienos

2018-10-31

VšĮ Psichologinės sveikatos centro vadovė, klinikinė psichologė M. Lukašonokienė sako, kad pokalbis apie mirtį turėtų kilti natūraliai ir jį inicijuoti gali nebūtinai vaikas, o ir mama ar tėtis, jei jaučia, kad vaikas jau yra pasiruošęs praplėsti savo pasaulio pažinimo žinias ir išgirsti tai, kad viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Visas interviu su klinikine psichologe M. Lukašonokiene – DELFI.


2018-09-25

Kviečiame į tėvystės įgūdžių grupę mamas ir tėčius, auginančius vaikus iki 6 m. amžiaus!

Tėvystės įgūdžių grupė – tai jaukūs ir prasmingi keturi susitikimai, kvepiantys arbata, pirmadienio rytais. Kai pasaulis ima suktis beprotišku ritmu, mes, už lango pučiant vis žvarbesniam vėjui, susitinkame mokytis būti neskubančiais tėvais. Susitinkame ne tik įgyti naujų žinių, bet ir atgauti emocinę pusiausvyrą, patirti jaukų bendrumo ir palaikymo jausmą. Tai grupė, kurioje ne tik efektyviai mokomės, kaip tapti geresniais tėvais ir mamomis. Tai grupė, kurioje ne gėda pripažinti, kad patiriame sunkumų, kad nežinome, kodėl mūsų vaikai taip elgiasi, ir kad aplinkinių nuomonė, jog visos problemos ateina iš šeimos, mums sukelia ne tik kaltės, bet ir pykčio jausmus. Grupėje kalbėsime apie vaiko raidą, vaiko elgesio problemų priežastis, vaikų jausmus, taisykles, ribas ir padrąsinimus. Dalinsimės savo patirtimi, praktiškai išbandysime naujus bendravimo su vaikais būdus.

Susitikimus ves vaikų ir paauglių psichologė Neringa Bernatonienė.

Vieno susitikimo trukmė 3 val., įskaitant 15 min pertrauką. Užsiėmimai prasidės 9.00 ryto ir baigsis 12.00.

Susitikimų datos: spalio 8, 15, 22, 29 dienos. Jie vyks Psichologinės sveikatos centre, Eitminų g. 12, Vilnius.

Registracija el. paštu: info@psichologokabinetas.lt. iki 2018-10-06. Registruojantis prašome įvertinti, ar galėsite dalyvauti bent 3 iš 4 užsiėmimų.

Dalyvavimas mokymuose tėvams yra nemokamas. Jis finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.


2018-09-24

Psichoedukaciniai užsiėmimai vaikams prasideda jau spalio 2 d. 17.00 val. Kviečiame registruotis!


 

2018-09-04

Nuo š.m. spalio mėn. VšĮ Psichologinės sveikatos centre bus organizuojami mokymai tėvams pagal moksliškai pagrįstą tėvų mokymo metodiką STEP. Kviečiame dalyvauti! Skaityti daugiau…


2018-08-27

Tyrimai rodo, kad daugiau nei pusė vaikų ateina į pirmąją klasę turėdami pakankamus pažinimo įgūdžius, tačiau, deja, tik mažiau nei pusė jų turi pakankamas socialines–emocines kompetencijas, kurios taip pat labai svarbios sėkmingam mokymuisi. Sustiprinkime jas drauge mūsų centro Jausmų mokyklėlėje, kurioje nuo spalio mėn. vaikai bus ugdomi pagal socialinio-emocinio ugdymo programą „Kimochi“. Čia kassavaitinių užsiėmimų metu bus stiprinami vaikų emociniai ir socialiniai gebėjimai, kurių dėka jie gebės sėkmingiau susidoroti su kylančiais sunkumais, o jų, kaip žinia, pakankamai dažnai pasitaiko ir mūsų mažiesiems. Registracija į užsiėmimus.


 

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …