Konsultavimas internetu

laptop-837209_960_720Dar visai neseniai buvo galvojama, kad psichologinės konsultacijos internetu negali atstoti realaus kliento ir psichologo susitikimo. Šiandien nemažai tyrimų tai paneigė įrodydami, kad psichologinė pagalba internetu – efektyvus psichologinės pagalbos metodas. Negana to, asmeninės konsultacijos virtualioje erdvėje daliai žmonių yra vienintelė galimybė gauti profesionalią pagalbą. Dažniausiai šia konsultavimo forma naudojasi į užsienį išvykę, mažuose miesteliuose gyvenantieji arba žmonės, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenori/negali peržengti psichologo kabineto slenksčio.

Teikdami psichologinę pagalbą internetu su klientais įprastai bendraujame Skype erdvėje arba el. laiškais. Klientas pats renkasi, kokia bendravimo forma jam yra priimtiniausia. Tais atvejais, kuomet žmogui lengviau rašyti nei kalbėti, rekomenduojame rinktis konsultacijas el. laiškais. Jas taip pat dažnai pasirenka tie žmonės, kurie gyvenime apskritai nėra linkę dalintis savo jausmais. Rašydamas el. laišką klientas turi pakankamai laiko apgalvoti savo sunkumus, prisiminti visas su tuo susijusias detales ir savo tempu visa tai aprašyti.

Skype erdvėje konsultacija vyksta realiu laiku ir įprastai trunka 45 – 60 min. Ši konsultacijų forma artimiausia tradicinei psichologo konsultacijai. Žmogus, besikonsultuojantis Skype erdvėje kartą per savaitę, gali pasiekti tokių pačių teigiamų ilgalaikių pokyčių, kokiais įprastai džiaugiasi žmonės, lankęsi psichologo kabinete.

Nuotoliniu būdu teikiamų psichologinių konsultacijų kaina Skype erdvėje – 25 Eur/val. Psichologinio konsultavimo el. laiškais kaina priklauso nuo sąlygų, kurios aptariamos su klientu individualiai.

Registracija ir papildoma informacija teikiama tel. +370 610 610 88 arba užpildant registracijos formą. Konfidencialumas garantuojamas.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono Nr.

Jūsų žinutė

 

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …