Konsultavimas internetu

laptop-837209_960_720Dar visai neseniai buvo galvojama, kad psichologinės konsultacijos internetu negali atstoti realaus kliento ir psichologo susitikimo. Šiandien nemažai tyrimų tai paneigė įrodydami, kad psichologinė pagalba internetu – efektyvus psichologinės pagalbos metodas. Negana to, asmeninės konsultacijos virtualioje erdvėje daliai žmonių yra vienintelė galimybė gauti profesionalią pagalbą. Dažniausiai šia konsultavimo forma naudojasi į užsienį išvykę, mažuose miesteliuose gyvenantieji arba žmonės, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenori/negali peržengti psichologo kabineto slenksčio.

Teikdama psichologinę pagalbą internetu su klientais įprastai bendrauju el. paštu arba Skype erdvėje. Klientas pats renkasi, kokia bendravimo forma jam yra priimtiniausia. Tais atvejais, kuomet žmogui lengviau rašyti nei kalbėti, rekomenduoju rinktis konsultacijas el. laiškais. Jas taip pat dažnai pasirenka tie žmonės, kurie gyvenime apskritai nėra linkę dalintis savo jausmais. Rašydamas el. laišką klientas turi pakankamai laiko apgalvoti savo sunkumus, prisiminti visas su tuo susijusias detales ir savo tempu visa tai aprašyti. Su klientais esame sutarę, kad gavusi laišką, savo atsakomąjį laišką el. paštu išsiunčiu per 24 valandas.

Skype erdvėje konsultacija vyksta realiu laiku ir įprastai trunka 45 – 60 min. Ši konsultacijų forma artimiausia tradicinei psichologo konsultacijai. Žmogus, besikonsultuojantis Skype erdvėje kartą per savaitę, gali pasiekti tokių pačių teigiamų ilgalaikių pokyčių, kokiais įprastai džiaugiasi žmonės, lankęsi psichologo kabinete.

Nuotoliniu būdu teikiamų psichologinių konsultacijų kaina – 20 Eur.

Registracija ir papildoma informacija teikiama tel. +370 610 610 88 arba užpildant registracijos formą. Konfidencialumas garantuojamas.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

 

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Apie draugus psichologus ir tiesiog psichologus

Daugeliui vis dar atrodo, kad psichologo kabinetas – nejauki vieta, kurioje žmogus neva tampa permatomas. Kreiptis šiandien …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …