Porų/šeimos psichologinis konsultavimas

Gyvenant poroje neišvengiamai kyla įvairiausių nesutarimų. Gražų poros gyvenimą dažnai pertraukia lūkesčių neatitikimas, vieno iš parnerių netikėtas elgesio pasikeitimas, dažnas nuomonių neatitikimas, anksčiau patirtos nuoskaudos, kurios veikia šiandieninį šeimos gyvenimą. Nors meilė – galinga jėga, visgi ji pati savaime ne visada gali įveikti kylančius sunkumus. Deja, bet ne visada du mylintys žmonės yra pajėgūs savarankiškai atsisakyti praeities nuoskaudų, asmeninių principų ir drauge su nauja viltimi kilti rytojui.
Poroms, siekiančioms  išsaugoti santykius, tikslinga apsilankyti psichologo kabinete. Objektyvus psichologo žvilgsnis ir jo taikomi metodai gali padėti išsaugoti santykius, nes čia gvildenami bendravimo sunkumai drauge analizuojant lūkesčius vienas kito atžvilgiu, mokomasi ne slopinti jausmus, o, priešingai, atpažinti ir tinkamai juos išreikšti, mokomasi kartu augti santykiuose. Dažnai poros, išsprendusios sunkumus ir įgijusios vertingos patirties psichologo kabinete ryžtasi pradėti naują, sąmoningo tarpusavio ryšio etapą.

Psichologinė konsultacija trunka 50 - 60 min. Konsultacijos kaina - 30 Eur.

Mūsų centre šeimas/poras konsultuoja psichol. Milda Lukašonokienė.

Registracija ir papildoma informacija teikiama tel. +370 647 045 79 arba užpildant registracijos anketą. Konfidencialumas garantuojamas.


Išankstinės registracijos anketa

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono Nr.

Jūsų žinutė

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …