Suaugusiųjų psichologinis konsultavimas

Kad ir koks gražus būtų gyvenimas, kartais ištinka situacijos ar kyla sunkumų, kurių pats žmogus, deja, įveikti nebeįstengia. Dėl to patiriama visa galybė nemalonių jausmų, kurie užsitęsdami gali sutrikdyti kasdienį žmogaus funkcionavimą. Tais atvejais, kai pačiam psichologinių resursų spręsti asmeninius sunkumus nebepakanka, rekomenduojama kreiptis į psichologą. Pastaruoju metu vis dažniau į psichologą kreipiasi ir tie, kurie, nors šiuo metu ir nepatiria ypatingų išgyvenimų, visgi jaučia norintys ir galintys gyventi kokybiškiau.

Psichologinis konsultavimas – pakankamai jauna konsultavimo praktika, kuria siekiama padėti žmonėms spręsti kasdienio gyvenimo sunkumus, taip pat, esant reikalui, keisti elgesį ir lavinti įgūdžius, kurie padėtų jiems savarankiškai įveikti patiriamas problemas.

Sunkumai, dėl kurių kreipiamasi į psichologą, yra labai skirtingi. Tai įvairios kasdienio gyvenimo problemos, kurios trukdo žmogui džiaugtis gyvenimu ir gyventi jam įprastą gyvenimą: sunkumai darbe ar šeimoje, mokymosi sunkumai, bendravimo problemos, konfliktinės situacijos, pasitikėjimo savimi stoka, stiprus nerimas tam tikrose situacijose, baimė, įkyrios mintys, dažnai lydinti prasta nuotaika, sau pačiam nesuprantamas elgesys, priklausomybės (tabakui, alkoholiui, narkotikams, azartiniams žaidimams) ir pan.

 

Psichologinė konsultacija trunka 45 - 60 min. Konsultacijos kaina - 25 Eur.

Registracija ir papildoma informacija teikiama tel. +370 647 045 79 arba užpildant registracijos anketą. Konfidencialumas garantuojamas.


Išankstinės registracijos anketa

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono Nr.

Jūsų žinutė

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …