Vaikų ir paauglių psichologinis konsultavimas

VšĮ Psichologinės sveikatos centre vaikus ir jų tėvelius konsultuoja:

 

 

Registruotis vaikų ir paauglių psichologo pirminei konsultacijai.


Vaikystė, rodos, pats gražiausias gyvenimo tarpsnis, bet, deja, ir jame pasitaiko situacijų, kurioms esant vaiko juokas prityla. Nepaisant to, kad žvelgiant iš suaugusiojo pozicijos daugelis vaikiškų sunkumų atrodo labai menki, visgi vaikų problemos yra proporcingos jų amžiui ir daugelis juos kamuojančių sunkumų, ypatingai baimė, nerimas, nenoras eiti į mokyklą ar darželį, naktiniai košmarai yra itin slegiantys.

Sunkumai, žvelgiant vaikų ar paauglių akimis, atrodo esantys bauginančiai dideli, nes jie dar neturi pakankamai gyvenimiškos patirties, galinčios padėti objektyviai įvertinti sunkumus, su kuriais susiduria. Jie  taip pat stokoja psichologinių resursų iš šono pažvelgti ir asmeniškai įveikti atsirandančias problemas. Dalis sunkumų vaikui augant ar paaugliui bręstant blėsta, tuo tarpu kiti - auga drauge su juo. Nepaisant to, ar vaikas sunkumus išaugs ar ne, jam tie sunkumai trukdo jau šiandien atvirai žvelgti į pasaulį ir mėgautis juo.

Dažniausiai tėvai kreipiasi į psichologą norėdami padėti vaikui įveikti nerimą, nedrąsumą, baimes, nepasitikėjimą savimi, siekdami spręsti mokymosi ar bendravimo sunkumus, naktinių košmarų klausimus. Neretai vaikai psichologo kabinete atsiduria po tėvų skyrybų, mylimo gyvūnėlio praradimo, kuomet tėvai pastebi, kad vaiko elgesys keičiasi, jis neramiai miega, prastai jaučiasi. Kadangi vaikams dažniausiai sunku žodžiais įvardinti tai, ką jaučia, psichologinėse konsultacijose naudojami dailės terapijos metodai, žaidimo elementai padeda vaikams atsiskleisti ir spalvomis bei formomis parodyti tai, kas jiems svarbu.

Psichologinė konsultacija trunka 45 - 60 min.

Registracija ir papildoma informacija teikiama tel. 8 647 045 79 arba užpildant registracijos anketą. Konfidencialumas garantuojamas.


Išankstinės registracijos anketa

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono Nr.

Jūsų žinutė

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …