Būti laimingam: dailės terapijos grupė suaugusiems

winter-1882085_1280Ne tik vaikai žaidžia slėpynių. Dažnai slėpti(s) mėgstame ir patys. Tiesa, dažniausiai nesąmoningai, todėl ir patiems nepastebimai. Pavyzdžiui, imame ir sugalvojame konkrečius dalykus paslėpti po abstrakčia laimės sąvoka. Tada ilgą laiką ieškome laimės (tiesiog laimės plačiąja prasme), skaitome knygas apie ją ir gilindamiesi į svetimų žmonių instrukcijas, kaip tapti laimingu, visiškai pamirštame, kad mūsų asmeninė laimė yra kadaise po laimės sąvoka mūsų pačių paslėpti labai konkretūs dalykai. Tegul šių metų tikslas būna juos iš naujo atrasti. Patyriminėje dailės terapijos grupėje tą daryti jauku, įdomu ir prasminga.

Pagrindinė informacija

Siekiant ilgalaikių pokyčių, dailės terapijos užsiėmimai vyks ištęstine forma š.m. sausio – gruodžio mėn. Iš viso numatyta 12 susitikimų 2 – 2,5 val. trukmės), kurie vyks kartą per mėnesį iš anksto su visais dalyviais suderintu laiku Psichologinės sveikatos centre (Eitminų g. 12, Vilnius).

Teorinių – patyriminių susitikimų metu dalyviai rengs savo laimės projektą, tyrinės asmeninės laimės abstrakciją, iš anksto nusimatys kliūtis, kurios galimai pasitaikys siekiant tikslo, išryškins savo stiprybes ir sunkumus, kurie trukdo jaustis laimingam. Lygiagrečiai užsiėmimų metu bus stiprinamas dalyvių pasitikėjimas savimi, ugdomas pasiryžimas siekti asmeninių tikslų ir sąmoningas dėmesingumas. Konkrečios užsiėmimų temos ir jų metu įgyjami gebėjimai bus pateikiami užsiregistravusiems dalyviams.

Dalyvio investicija – 120 eurai (įskaičiuota individuali psichologo konsultacija, 12 grupinių užsiėmimų, užsiėmimams reikalingos dailės terapijos priemonės ir arbatos pertraukos).

Grupę veda klinikinė psichologė Milda Lukašonokienė. Daugiau apie psichologę: http://psichologokabinetas.lt/psichologe/

Dalyvių skaičius ribotas – 5 žmonės. Grupė uždara, t.y., nauji grupės nariai užsiėmimams prasidėjus nebebus priimami.

Registracija baigėsi. Nauji dalyviai į grupę nebepriimami. Maloniai kviečiame dalyvauti kituose mūsų centre organizuojamuose užsiėmimuose.

 

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …