Sąmoningas bendravimas poroje

heart-1199956_960_720Dviejų vienas kitą mylinčių žmonių tarpusavio ryšys ypatingas. Meilės ir kasdienio rūpesčio lydimi santykiai  brandina žmogų ir suteikia gyvenimo pilnatvės jausmą. Tikėjimas, kad kitas žmogus mus myli ir dėl mūsų stengiasi, o sunkumams užgriuvus, palaikys ir padės, leidžia kasdienybėje jausti mažiau nerimo, padeda atkakliau siekti savo tikslų ir patiems labiau save mylėti. Gal dėl to, kad meilės jausmas toks saldus, apie jį dažniausiai susimąstome tik tada, kai pajaučiame, kad bendravimas su antra puse dėl neaiškių priežasčių karstelėjo. Daug asmeninių resursų pareikalaujančios nesantaikos ugnies gesinimo galima išvengti, jeigu diena iš dienos puoselėsime santykius ir gražų bendravimą suvoksime kaip mūsų pačių pasirinkimą.

Tam, kad atsirastų jėgų atleisti arba drąsos atsiprašyti, kad, pripažinus savo ir kito klaidas, būtų lengviau kilti ir vėl drauge eiti, būtina santykyje augti abiems vienas kitą mylintiems žmonėms. Apie tai, kaip tą padaryti, bus kalbama 4 teorinių – patyriminių užsiėmimų metu. Jų metu bus nagrinėjami lūkesčiai vienas kito atžvilgiu, konfliktų sprendimo strategijos ir kiti svarbūs dalykai, padėsiantys kurti sąmoningą ryšį ir jį išlaikyti. Dalyviai pasitikėjimu grįstoje aplinkoje turės nevaržomą galimybę įsiklausyti į save kaip poros vieneto neskaldomą dalį, išmoks girdėti kitą ir save. Užsiėmimų metu drauge tyrinėsime dažniausiai konfliktus iššaukiančias situacijas, išryškinsime sau būdingą neefektyvų elgesį jų metu ir, jei norėsis, praktikuosimės jį keisti kitu.

Pagrindinė informacija
Programos pradžia planuojama 2017 m. vasario mėn. Numatyti 4 kassavaitiniai teoriniai-patyriminiai užsiėmimai. Jų metu bus gilinamasi į teorines prielaidas ir lygiagrečiai plėtojami praktiniai gebėjimai, padėsiantys kurti sąmoningą tarpusavio ryšį ir jį išlaikyti. Užsiėmimų laikas bus derinamas atsižvelgiant į grupių dalyvių pageidavimus. Vieno užsiėmimo trukmė – 2 ak. val., kaina – 8 eurai asmeniui už vieną užsiėmimą (32 EUR už programą). Programos vadovė – psichologė Milda Lukašonokienė.
Dalyvių skaičius ribotas.
Registracija jau vyksta. Prašome registruotis el. paštu: info@psichologokabinetas.lt.

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …