Asmeninio augimo grupė „Vidinės ramybės link“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Niekam nėra paslaptis, kad šiandieninėje visuomenėje apstu stresinių situacijų, galinčių neigiamai veikti žmogaus psichologinę sveikatą. Bandydami apsaugoti save, kone kasdien pasiryžtame nebesijaudinti dėl smulkmenų, kurios, deja, vis tiek atranda kelią į mūsų mintis. Neretai įsisukame į įkyrių minčių, nerimo ir nuovargio ratą pamiršdami, kad mūsų mintys visgi yra tik mintys, kasdieniai rūpesčiai – viso labo tik rūpesčiai, o žmogus yra kur kas daugiau nei mintys, rūpesčiai ar sunkumai, su kuriais susiduriame diena iš dienos. Kviečiu tai pajausti patiems!

Patyriminių užsiėmimų metu dalyviai įgis psichologinių žinių, padėsiančių kasdienybėje valdyti savo jaučiamą nerimą ir stiprinti vidinę ramybę. Dailės terapijos metodų pagalba dalyviai stiprins savęs pažinimo gebėjimus, gilinsis į jaučiamas emocines būsenas ir mokysis tinkamai jas išveikti nekaupiant jų savyje.

Pagrindinė informacija

Vyks 5 intensyvūs grupės susitikimai (viso 14 ak. val.) Psichologinės sveikatos centre (Eitminų g. 12, Vilnius). Užsiėmimų laikas bus derinamas su užsiregistravusiais dalyviais.

Mokymų kurso kaina – 78 eurai (įskaičiuotos visos priemonės, dalomoji medžiaga ir arbatos pertraukos).

Mokymus veda klinikinė psichologė Milda Lukašonokienė. Daugiau apie psichologę: http://psichologokabinetas.lt/psichologe/

Dalyvių skaičius ribotas – 5 žmonės. Grupė uždara, t.y., nauji grupės nariai užsiėmimams prasidėjus nebebus priimami.

Registracija vyksta. Prašome registruotis el. paštu info@psichologokabinetas.lt nurodant savo vardą, pavardę ir tel. nr.

 

Naujametiniai linkėjimai: padėti jiems išsipildyti

Štai jau ir gyvename naujaisiais metais. Kaip kasmet, taip ir šiemet, drauge su Naujųjų atėjimu netruko baigtis šventinis …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Meilė gali tęstis visą gyvenimą

Meilė – ypatingas dviejų žmonių ryšys, suteikiantis gyvenimo pilnatvės jausmą. Dėl šios priežasties tai – teigiama …