Vaikų ir paauglių psichologė Akvilė Kazlauskaitė

Esu vaikų ir paauglių psichologė Akvilė. 
 
Akvile_foto
Džiaugiuosi galėdama dirbti su vaikais ir paaugliais, stengiuosi nenutolti nuo jų kasdienybės, tad taip pat dirbu ir keliose ugdymo įstaigose, kur matau mūsų vaikus ugdymosi aplinkoje. Kasdien konsultuoju tiek juos, tiek ir jų tėvelius bei mokytojus, vedu užsiėmimus socialinių įgūdžių, lytiškumo, savęs pažinimo temomis. 
 
Man svarbu, kad praktika būtų pagrįsta mokslu, todėl dar studijuodama Vilniaus universitete prisijungiau prie tuo metu Lietuvoje vykusio tyrimo, ieškančio sąsajų tarp naudojimosi informacinėmis technologijomis ir vaikų psichinės bei fizinės sveikatos.
 
Vertinu tiek universitete sukauptas, tiek kasdienybėje nuolat įgyjamas žinias ir džiaugiuosi, kad jomis galiu dalintis su tais, kurie į mane kreipiasi. Susipažinusi su naujai į mane besikreipiančiu visada stengiuosi suprasti, kokio sunkumo kamuojamas žmogus atėjo, kokius lūkesčius atsineša, gera kartu ieškoti sprendimo būdų, džiugu juos atrasti. Drauge su asmeniu, nesvarbu, tai vaikas, paauglys ar suaugęs, mes kartu žingsnis po žingsnio bandome atpainioti susivėlusias, slegiančias mintis, mokomės bendrauti, išlaikyti ramybę, kurti santykį su aplink mus esančiais žmonėmis. Kelias pokyčių link nėra lengvas, tačiau jis ir ne toks sunkus, kaip kartais gali pasirodyti. Sunku tuo patikėti? Susitikime!

Registruotis pirminei konsultacijai pas vaikų ir paauglių psichologę:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tel. Nr.

Kreipimosi priežastis

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …