Vaikų ir paauglių psichologė M. Motiejūnė

Psichol. Motiejunaite

Esu Miglė Motiejūnė, vaikų ir paauglių psichologė. Savo kaip vaikų psichologo pašaukimą atradau netikėtai: kažkada seniai supainiojusi duris pakliuvau į Kauno Vaikų liniją, kur ir susidomėjau vaikų konsultavimu. Taip pradėjau dalyvauti emocinės pagalbos telefonu mokymuose, vėliau tapau savanore, dar vėliau – pradėjau mokyti ir jaunesniuosius savo kolegas konsultuoti vaikus.

Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, baigiau bakalauro ir mokyklinės psichologijos magistrantūros studijas. Domiuosi mokslu pagrįsta praktika, todėl nuosekliai kūriau, įgyvendinau ir vertinau vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programos bei tėvystės įgūdžių ugdymo mokymų efektyvumą. Nuo 2017 m. pradėjau mokyti tėvystės įgūdžių šeimas, ketinančias įsivaikinti arba globoti, bei konsultavau įvaikintus arba globojamus vaikus. Kurį laiką konsultavau ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvus ir vaikus, išgyvenančius tėvų skyrybas, sesers, brolio atsiradimą šeimoje bei turinčius sunkumų valdyti agresiją. Taip pat drauge su kitomis kolegomis psichologais organizuojame bendravimo gebėjimų ugdymo grupes paaugliams.

Konsultuodama remiuosi A. Adlerio individualiosios psichologijos teorija, kuria pagrįstas pozityvusis auklėjimas. Tikima, kad didžiausią iššūkį keliantis vaikų elgesys rodo jų poreikį būti svarbiais ir įvertintais. Dėl to tikiu, o ir praktika rodo, kad vaikus mokyti išsakyti savo poreikius yra itin prasminga.

Susitikime!


Registruotis pirminei konsultacijai pas vaikų ir paauglių psichologę:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tel. Nr.

Kreipimosi priežastis

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …