Vaikų ir paauglių psichologė N. Bernatonienė

Vaikų psichologas – tai didelė ausis, kuri klauso labai dėmesingai tavo minčių ir jausmų. Psichologas – kaip draugiškas šunytis, kuris vizgina uodegą, nes visada nori su tavimi draugauti, nesvarbu, kaip tu pasielgei, gerai ar blogai. Psichologas – kaip šilta antklodė, kuri padeda atsigauti, kai esi nusiminęs. Psichologas – kaip gera knyga, kurioje daug minčių ir idėjų, kurios gali tau padėti, kai prireiks. (R. Bowman)

 

nERINGAEsu vaikų ir paauglių psichologė Neringa. Visas mano gyvenimas  susijęs su vaikais ir paaugliais: darbas darželyje, gimnazijoje,  savanorystė Vaikų linijoje, seminarai mokytojų bendruomenėms, vaiko ir edukacinės psichologijos magistro  studijos Vilniaus universitete, paauglė dukra ir pradinukas sūnus.

Kasdien susiduriu su vaikais ir paaugliais, kuriems kyla mokymosi, bendravimo, emocinių ar elgesio sunkumų. Kiekviena šeimos istorija, kurią man patiki tėvai ir vaikai –  unikali,  kiekvienas vaikas ir tėvas vertas pagarbos, jautrumo ir supratimo, o blogų vaikų ir tėvų nebūna.

Mano darbo tikslas, kad  vaikai ir tėvai augtų ir stiprėtų, pasitikėtų savimi ir aplinkiniais, pažintų ir pamiltų save, taptų jautrūs sau ir kitiems, atrastų savo galias ir stiprybės bei priimtų savo silpnybes. Šeima tai amžinas procesas, kurio sėkmė priklauso nuo kiekvieno nario savijautos ir jų tarpusavio santykių. Susitikime!


Registruotis pirminei konsultacijai pas psichol. N. Bernatonienę:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tel. Nr.

Kreipimosi priežastis

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …