Vaikų ir paauglių psichologė Edita Špukienė

Esu vaikų, paauglių, tėvelių bei mokytojų psichologė Edita.

Pabaigusi mokyklą turėjau svajonę studijuoti psichologiją. Labai daug mokiausi, kad pavyktų įstotį į tuo metu metu vis populiarėjančią specialybę. Studijuodama atradau,  kad mano pašaukimas yra padėti labai svarbiai mūsų visuomenės grupei – vaikams. Vilniaus universitete pabaigus psichologijos bakalauro studijas, tikslingai pasirinkau pedagoginės psichologijos magistro programą, kurią sėkmingai užbaigiau 2010 metais. Savo profesinę praktiką pradėjau dirbdama mokykloje. Psichologo darbas mokykloje ne tik reikalaujantis daug iššūkių, bet ir labai įdomus bei prasmingas. Konsultavau vaikus, susiduriančius su įvairiais gyvenimo iššūkiais  – tėvų skyrybomis, patyčiomis, egzaminų stresu, negebėjimu valdyti savo emocijų, dėmesio nesukaupimu pamokose ir kitais mokymosi sunkumais. Taip pat vykdžiau įvairią prevencinę veiklą, nukreiptą prieš rūkymą, alkoholio, psichotropinių medžiagų vartojimą, patyčias.  Vedžiau mokymus visiems mokyklos bendruomenės atstovams – tiek mokiniams, tiek mokytojams, tiek tėvams.

Pasaulis nuolatos keičiasi ir atsinaujina, todėl ne tik mokau, bet ir savo žinias nuolatos gilinu ir atnaujinu įvairiuose mokymuose bei seminaruose. Papildomai studijavau psichodinaminės krypties vaikų ir paauglių psichoterapiją.

Šiuo metu daugiausia dirbu su specialiųjų mokymosi poreikių turinčiais vaikais. Padedu turintiems Dauno sindromą, autizmą, ar kitus raidos sutrikimus. Tokiems vaikams yra ypač svarbus suaugusiųjų supratimas, kaip sudominti, motyvuoti mokytis tiek siekiant žinių, tiek įgyjant svarbių gyvenimiškų įgūdžių. Begalinė kantrybė yra nuolatinė mano palydovė. Dirbdama su vaikais taip pat suprantu, kad jie yra labai priklausomi nuo artimiausioje aplinkoje esančių suaugusių, todėl bendradarbiavimas su tėvais yra neatsiejama mano darbo dalis. O savo įgytą patirtį  ir žinias seminaruose  perduodu mokytojams bei kitiems specialistams dirbantiems su vaikais.

Drąsinu kreiptis, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas patiria sunkumų! Susitikime!


Registruotis pirminei konsultacijai pas vaikų ir paauglių psichologę:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tel. Nr.

Kreipimosi priežastis

Vaikų ir paauglių depresija

Vaikų ir paauglių depresija tyrėjus pradėjo dominti ne taip jau seniai, mat, ilgą laiką buvo manoma, kad depresija …

Vaikų emocinis ugdymas: augti kartu

Tėvų reikšmės vaiko gyvenime pervertinti turbūt neįmanoma. Tai pirmoji ir viena svarbiausių sąveikų, kuri ypatingai …

Susivaldyti: misija įmanoma

„Kantrybė – dorybė“, – turbūt daugeliui būtent ši mintis ateina į galvą, kai kalbame apie susivaldymo ir ramaus …